KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629120
nr 1562 9120
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, lekande barn. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 75x62 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:34:47
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg